BLI KJENT MED OSS

Vi i Skya er en vennlig gjeng

skya ansatt med pc

Hva er Skya?

Et personlig og passe stort regnskapsbyrå, som tar vare på dine interesser.

Vi er plassert sentralt på østlandet, i hjertet av Tønsberg, 40 minutter fra Drammen, 1 time fra Oslo. Med gode, nettbaserte løsninger bistår vi med regnskapet deres uansett hvor dere befinner dere.

Gjengen

Vi er 15 regnskapsførere og konsulenter som jobber i Skya. Vi jobber alle innenfor regnskap, men noen av oss jobber også i spesialiserte team innen barnehageregnskap, AS og ENK. Fellesnevneren er at alle i Skya jobber med bedrifter, og menneskene som jobber der, som helhet.

Skya regnskapsbyrå ansatte

Charlotte Thjømøe
Daglig leder
charlotte@skya24.no
+47 99584939

Gunvor Berg
Partner/regnskapsfører
gunvor@skya24.no
+47 40457297

Eva Britt Piiksi
Partner/teamleder regnskap
eva.britt@skya24.no
+47 92273422

Linda Eide Rasmussen
Partner/teamleder regnskap
linda@skya24.no
+47 97511195

Frode Kølner
Partner/forretningsutvikler
frode.kolner@skya24.no
+47 90004114

Jens-Petter Aven
Eiendom/Partner
jens@skya24.no
+47 95213191

Mari Maulod
Autorisert regnskapsfører
mari@skya24.no
+47 92802755

Ana-Maria Fulga
Regnskapsfører
ana-maria@skya24.no
+47 92471569

Miriam Eriksen
Teamleder/regnskapsfører
miriam@skya24.no
+47 94162412

Ingvild Bang
Autorisert regnskapsfører
ingvild@skya24.no
+47 47903238

Tonje Ogann
Autorisert regnskapsfører
tonje@skya24.no
+47 93264188

Marianne Hay Ingebrigtsen
Teamleder/aut. regnskapsfører
marianne@skya24.no
+47 46297492

Mary Jenatro Reginus
Regnskapsfører
mary@skya24.no
+47 99324018

Silje Christin
Regnskapsfører
silje@skya24.no
+47 90086017

Jørgen Lona
Regnskapsfører

+47 91133895

Ulrik Kølner
Regnskapsfører

Eva-Christine Fadum
Autorisert regnskapsfører

+47 45241587

Tone Hennum
Regnskapsfører
tone.hennum@skya24.no
+47 91516777

Ida Katrine Askerud
Autorisert regnskapsfører
ida@skya24.no 
+47 40552767

Partnere

Vi er opptatte av å knytte til oss gode samarbeidspartnere! Både kompetanse og system står i fokus hos oss. Våre samarbeidspartnere utfyller oss, og gjør at vi kan bistå og hjelpe våre kunder i enda større grad. Vil du bli partner?

Norsk Lønn logo

Profesjonell leverandør av lønnstjenester! Kjører lønn i større skala, og har ansatte med lang erfaring innenfor ulike lønnsystemer, lønnsmessige utfordringer og ikke minst NAV-systemet – med mer.

Ostrøm ordner opp logo

Ostrøm Ordner Opp hjelper barnehager med å mestre små og store utfordringer i hverdagen!

Barn-Nett logo

Barn-Nett jobber med bransjerettet IT-løsning, HMS-system og er kurstilbyder.